Oferty sylwestrowe 2021/2022 w polskich górach!

Sylwester w Bieszczadach – aktualne oferty

Całoroczny domek w stylu góralskim

 • Cena od: Wycena indywidualna zł / osoba

Sylwester 2018/2019 w wyjątkowym domku zbudowany w stylu góralskim. Zapraszamy na Sylwestra w Bieszczady do malowniczej miejscowości Baligród!

czytaj dalej

Agroturystyka U Janusza

 • Cena od: 50-80 zł / osoba
 • 2018/2019

Chcesz spędzić niezapomnianego sylwestra w Bieszczadach? Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego „U Janusza” w Ustrzykach Dolnych!

czytaj dalej

Sylwester w Bieszczadach – Solina

Bieszczady nie kojarzą się raczej z miejscem gdzie można spędzić zimowy urlop. Są raczej ulubionym celem letnich i jesiennych podróży, gdy zachwycają przepychem barw i niezapomnianych widoków, które według niektórych są najpiękniejszymi w całej Polsce. Jednak warto się zastanowić czy na sylwestra nie wybrać się właśnie w Bieszczady, a najlepiej nad Zalew Soliński.

Solina jest jednym z popularniejszych górskich miejscowości w naszym kraju, chętnie odwiedzanym w sezonie letnim, co nie znaczy że jest mniej interesująca w zimie. Jej główną i najsłynniejszą atrakcją jest zapora i Jezioro Solińskie (powierzchnia ponad 22km kwadratowych oraz pojemność 500 milionów sześciennych wody), zasilane przez San i Solinkę. Betonowa zapora została ukończona i uruchomiona w 1968 roku. Jezioro pochłonęło kilka wsi, m.in. Solinę, Horodeł, Sokole, Chrewt czy Teleśnicę Sanną. Co ciekawe, przespacerować można się po koronie zapory, ale również wejść do jej środka i zejść poniżej poziomu dna Zalewu.

Wody jeziora są niezwykle przejrzyste oraz czyste i zamieszkiwane są przez liczne klenie, sandacze, okonie, płocie, bolenie czy leszcze, chętnie dokarmiane przez turystów. Jezioro otoczone jest gęsto zalesionymi wzgórzami, pięknie prezentującymi się o każdej porze roku. Brak ośrodków przemysłowych, duża ilość malowniczych wsi, dobre i mocne nasłonecznienie nadają Zalewowi i jego okolicom niepowtarzalny charakter, którego próżno szukać w innych częściach Polski. Szczególnie w zimie, gdy ruch turystyczny jest dużo mniejszy, można naprawdę docenić urok tego miejsca. Cały obszar Zalewu jest strefą ciszy, co oznacza, że nie można używać tu statków o silnikach spalinowych, tylko żaglówek oraz łodzi z wiosłami.

Jeśli jednak piękne widoki i spokój nam nie wystarczą, a od sylwestrowego okresu wymagamy czegoś więcej - w promieniu 15km od Soliny leży m.in. Aquapark w Lesku, Park Miniatur w Myczkowcach czy wyciągi narciarskie w Weremieniu oraz Ustrzykach Dolnych. W Teleśnicy Oszwarowej istnieje możliwość wzięcia udział w kuligu połączonego z ogniskiem. Hotele i domy wczasowe organizują bale i imprezy noworoczne połączone z trakcjami, takimi jak kuligi czy ogniska.

Wyróżnione obiekty

 • Hotel OrlikHotel Orlik ***
  Sylwester 2021/2022 w Hotelu Orlik *** położonym w centrum Krynicy-Zdroju. Jego dużym atutem jest niewielka odległość od Deptaka, […]
  3 komentarze
 • Hotel Activa ***Hotel Activa ***
  Sylwester 2021/2022 w hotelu Activa *** – na miłośników narciarstwa szaleństwa czekają liczne stacje narciarskie w […]
  5 komentarzy
 • Willa Trela - MuszynaWilla Trela
  Willa Trela to kameralny obiekt noclegowy położony w Muszynie, na Zapopradziu. Zaciszne położenie i niewielka odległość od wielu […]
  3 komentarze
 • Irena - ŻegiestówOśrodek wypoczynkowy Irena
  Pobyt z wyżywieniem HB – minimum 4 noclegi – bez Balu Sylwestrowego! Ognisko z pieczonymi kiełbaskami i grzańcem w dniu […]
  Jeden komentarz
 • Willa Monika - MuszynaWilla Monika
  Spędź sylwestra w Szczawniku, w pobliżu atrakcji Muszyny oraz stoków Dwóch Dolin. […]
  2 komentarze

Ostatnio dodane obiekty

 • Villa Belvedere Kudowa Zdrój wnętrzeVilla Belvedere
  Sylwester 2021/2022 w Uzdrowisku Kudowa-Zdrój w województwie dolnośląskim w Villi Belvedere. Spędź Sylwestra w […]
  Brak komentarzy
 • Pałac PaulinumPałac Paulinum
  Powitaj Nowy rok w neorenesansowej rezydencji myśliwskiej Pałac Paulinum w Jeleniej Górze. […]
  Brak komentarzy
 • Pensjonat CK KalinaPensjonat CK Kalina****
  Sylwester i powitanie Nowego Roku w CK Kalina**** w Uzdrowisku Lądek-Zdrój w województwie dolnośląskim. […]
  Brak komentarzy
 • Dom Wczasowy u JakubaDom wczasowy U Jakuba
  Sylwester w Domu wczasowym U Jakuba w Zakopanem – ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, TV, Wi-Fi i […]
  Brak komentarzy
 • Żółty Dworek KarpaczPensjonat Żółty Dworek
  Sylwester w Pensjonacie Żółty Dworek w Karpaczu – przywitaj Nowy Rok w Pensjonacie z „duszą”. Wybierz […]
  Brak komentarzy

Najnowsze komentarze

Sylwester 2021/2022 w górach – aktualne oferty | SYLWESTER-w-GORACH.pl | Kopiowanie materiałów zabronione