Oferty sylwestrowe 2024/2025 w polskich górach!

Sylwester w Ustrzykach Górnych – aktualne oferty

Brak wpisów w wybranej kategorii.


Przejdź do strony głównej lub do mapy strony.

Sylwester w Ustrzykach Górnych

Bieszczady kojarzą się Polakom z ostatnimi górami w naszym kraju, które jeszcze nie zostały zadeptane przez turystów. Pełne ostępów, pustych szlaków, zwierząt przecinających nam drogę, opiewane w sentymentalnych piosenkach, są miejscem w którym wielu ludzi przeżyło niezapomniane chwile. A może by tak przeżyć w nich równie niezapomniany sylwester z dala od gwaru popularnych turystycznie miast? Jeśli chcemy odciąć się od cywilizacji w ostatni dzień roku, musimy wybrać się do Ustrzyk Górnych.

Za nim popędzimy na sylwestrową imprezę, dobrze jest spędzić czas na świeżym powietrzu. W góry w zimie jeździmy zazwyczaj na narty. Ustrzyki Górne są dobrą bazą wypadową do dwóch bliskich ośrodków narciarskich – Stacji Narciarskiej Gromadzyń (4 wyciągi z 3 trasami, sztuczne oświetlenie i naśnieżanie) oraz Stacji Narciarskiej Lawrota (3 wyciągi z dwiema trasami w tym jeden z o klasie FIS, również sztucznie naświetlane i naśnieżane). W promieniu kilku kilometrów możemy znaleźć ośrodki oferujące typowe i popularne obecnie atrakcje zimowe, przede wszystkim kuligi, jazdę konną (stadnina koni huculskich), skutery śnieżne, ski touring, narty biegowe, nordic walking oraz inne.

Jednak Ustrzyki Górne to przede wszystkim węzeł szlaków turystycznych do najważniejszych szczytów i miejsc w Bieszczadach. Wchodząc na szlak czerwony możemy wejść na Połoninę Caryńską, Tarnicę, Halicz czy Rozsypaniec. Podążając za znakami niebieskimi wejdziemy na Wielką Rawkę, Kremenaros i znajdziemy się na granicy naszego kraju, Ukrainy i Słowacji. Pamiętajmy że Ustrzyki Górne leżą w Bieszczadzkim Parku Narodowym, w którym możemy zobaczyć wiele interesujących i rzadkich zwierząt.

Będąc na szlaku warto odwiedzić Chatkę Puchatka, najwyżej położone schronisko w Bieszczadach– idealne miejsce do spędzenia sylwestra dla ludzi pragnących inaczej spędzić ostatni dzień w roku.

Ostatnio dodane obiekty

 • Villa Belvedere Kudowa Zdrój wnętrzeVilla Belvedere
  Sylwester 2021/2022 w Uzdrowisku Kudowa-Zdrój w województwie dolnośląskim w Villi Belvedere. Spędź Sylwestra w […]
  Brak komentarzy
 • Pałac PaulinumPałac Paulinum
  Powitaj Nowy rok w neorenesansowej rezydencji myśliwskiej Pałac Paulinum w Jeleniej Górze. […]
  Brak komentarzy
 • Pensjonat CK KalinaPensjonat CK Kalina****
  Sylwester i powitanie Nowego Roku w CK Kalina**** w Uzdrowisku Lądek-Zdrój w województwie dolnośląskim. […]
  Brak komentarzy
 • Dom Wczasowy u JakubaDom wczasowy U Jakuba
  Sylwester w Domu wczasowym U Jakuba w Zakopanem – ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, TV, Wi-Fi i […]
  Brak komentarzy
 • Żółty Dworek KarpaczPensjonat Żółty Dworek
  Sylwester w Pensjonacie Żółty Dworek w Karpaczu – przywitaj Nowy Rok w Pensjonacie z „duszą”. Wybierz […]
  Brak komentarzy