Oferty sylwestrowe 2024/2025 w polskich górach!

Sylwester w Karpaczu – aktualne oferty

Pensjonat Żółty Dworek

 • Cena od: 690 zł / osoba
 • 30.12.2021 – 02.01.2022

Sylwester w Pensjonacie Żółty Dworek w Karpaczu – przywitaj Nowy Rok w Pensjonacie z „duszą”. Wybierz naszą ofertę Sylwestra i ciesz się wyjątkową atmosferą!

czytaj dalej

Sylwester w Karpaczu – nie będziesz się nudził!

Karpacz, mimo że to niezwykle interesujące kulturowo, historycznie i religijnie miejsce, kojarzy się przede wszystkim z turystyką i zimowymi sportami, przede wszystkim z narciarstwem. Trudno się dziwić skoro otoczony jest Karkonoszami, na których stokach usytuowano ogromną ilość wyciągów i tras zjazdowych, świetnie przygotowanych do sezonu.

Jak co roku, na stadionie miejskim odbędzie się impreza sylwestrowa z mnóstwem atrakcji, jednak większość przybyłych do Karpacza turystów będzie musiała zabić wolny czas przed i po sylwestrze, a najlepiej to zrobić wybierając się na narty.

Kompleks Narciarski Śnieżka jest największy w Karpaczu i znajduje się na zboczu góry Kopy. Znajdują się tam dwie kolejki linowe Zbyszek (jednoosobowa, 2229metrów długości) i Liczykrupa (dwuosobowa, 924metry długości) oraz orczyki: Euro (705m), Liczyrzepa (846m), Grosik (dwuosobowy, 863m) i Złotówka (dwuosobowy, 742m), Jan (418m). Trasy są sztucznie naśnieżane i dostosowane do umiejętności każdego narciarza, od początkujących i dzieci po zaawansowanych. Na terenie kompleksu można wynająć instruktora i wypożyczyć narty. W Stacji Narciarskiej Winterpool Biały Jar do dyspozycji narciarzy przygotowano trzy trasy, jedną łatwą (1100m) i dwie trudne (800 oraz 600m). Są oświetlone, sztucznie naśnieżane i w sezonie czynne aż do 22 w nocy. Innymi wartymi uwagi są jeszcze Stacja Narciarska pod Wangiem (dwa wyciągi, 400 i 200m), Kolorowa (dwa wyciągi orczykowe, 370 oraz 100m), Karpatka Ski Panorama (dwa wyciągi), Centrum Rekreacji Aktywnej Pod Śnieżką (3 wyciągi) czy Lodowiec (dwa wyciągi).

Jeśli znudzą się nam stoki, warto założyć narty biegowe i spróbować przebiec turystyczny szlak narciarski o długości 2.5kilometra (start przy ulicy Karnowskiej 55). Inna trasa zaczyna się koło górnej stacji kolejki liniowej na Kopę. Wybierając ją, zwiedzimy kawałek polskich i czeskich Karkonoszy. Trasa jest dobrze oznakowana i przygotowana. Istnieje również możliwość wypożyczenia rakiet śnieżnych, przejścia krótkiego szkolenia i spaceru w dzień lub w nocy. Z nart można przerzucić się na łyżwy, przy ulicy Gimnazjalnej 2 codziennie działa lodowisko. Amatorzy szybszej jazdy mogą wziąć udział w wyciecze na skuterach śnieżnych lub w kuligu.

Wyróżnione obiekty

 • Hotel OrlikHotel Orlik ***
  Sylwester 2022/2023 w Hotelu Orlik *** położonym w centrum Krynicy-Zdroju. Jego dużym atutem jest niewielka odległość od Deptaka, […]
  3 komentarze
 • Hotel Activa w zimieHotel Activa ***
  Sylwester 2023/2024 w Hotelu Activa *** – na miłośników białego szaleństwa czekają liczne stacje narciarskie oraz […]
  5 komentarzy
 • Willa Trela - MuszynaWilla Trela
  Willa Trela to kameralny obiekt noclegowy położony w Muszynie, na Zapopradziu. Zaciszne położenie i niewielka odległość od wielu […]
  3 komentarze
 • Irena - ŻegiestówOśrodek wypoczynkowy Irena
  Pobyt z wyżywieniem HB! Ognisko z pieczonymi kiełbaskami i grzańcem, przywitanie Nowego Roku lampką szampana. Serdecznie […]
  Jeden komentarz
 • Willa Monika - MuszynaWilla Monika
  Spędź sylwestra w Szczawniku, w pobliżu atrakcji Muszyny oraz stoków Dwóch Dolin. […]
  2 komentarze

Ostatnio dodane obiekty

 • Villa Belvedere Kudowa Zdrój wnętrzeVilla Belvedere
  Sylwester 2021/2022 w Uzdrowisku Kudowa-Zdrój w województwie dolnośląskim w Villi Belvedere. Spędź Sylwestra w […]
  Brak komentarzy
 • Pałac PaulinumPałac Paulinum
  Powitaj Nowy rok w neorenesansowej rezydencji myśliwskiej Pałac Paulinum w Jeleniej Górze. […]
  Brak komentarzy
 • Pensjonat CK KalinaPensjonat CK Kalina****
  Sylwester i powitanie Nowego Roku w CK Kalina**** w Uzdrowisku Lądek-Zdrój w województwie dolnośląskim. […]
  Brak komentarzy
 • Dom Wczasowy u JakubaDom wczasowy U Jakuba
  Sylwester w Domu wczasowym U Jakuba w Zakopanem – ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, TV, Wi-Fi i […]
  Brak komentarzy
 • Żółty Dworek KarpaczPensjonat Żółty Dworek
  Sylwester w Pensjonacie Żółty Dworek w Karpaczu – przywitaj Nowy Rok w Pensjonacie z „duszą”. Wybierz […]
  Brak komentarzy