Oferty sylwestrowe 2020/2021 w polskich górach!

Sylwester w Szczawnicy – aktualne oferty

POLARIS Hotel Rooms&Apartments

 • Cena od: do uzgodnienia zł / osoba
 • Do wyboru: 28.12.2018 do 1.01.2019 lub 29.12.2018 do 2.01.2019

POLARIS Hotel Rooms & Apartments zaprasza na niezapomnianego Sylwestra w Pieniny! Wszystkie pokoje posiadają balkon z widokiem na panoramę Pienin oraz Centrum Zdrojowe Szczawnicy. Wspaniała atmosfera gwarantowana!

czytaj dalej

Jak zaplanować Sylwester w Szczawnicy?

Szczawnica jest małym, siedmiotysięcznym miasteczkiem uzdrowiskowym położonym w Pieninach, tuż przy granicy ze Słowacją. Słynna przede wszystkim ze Spływu Przełomem Dunajca, szlaków turystycznych, które prowadzą w Pieniny, Gorce i Tatry, oraz wielu wyciągów narciarskich i kolejek krzesełkowych. Szczawnicy może nie wymienia się jednym tchem z najsławniejszymi miejscowościami narciarskimi w Polsce, jednak jest corocznie doskonale przygotowana na przyjazd fanów nart i snowboardów. Szczawnica to także możliwość zetknięcia się z historią i kulturą lokalnych górali, wstąpieniem do Muzeum Pienińskiego, cerkwi w Jaworkach (XVIII w.), dworu Szalaya czy kościoła św. Wojciecha (XIX w.). Sylwester w tym miasteczku musi być niezapomniany.

Jako najsłynniejsze i najczęściej odwiedzane lokalne miasto, Szczawnica chlubi się organizowaniem największej plenerowej imprezy sylwestrowej w pienińskim regionie. Sylwester Pod Gwiazdami od kilku lat odbywa się przy dolnej stacji kolejki na Palenicę. Zabawa zaczyna się zazwyczaj koncertem regionalnych lub nie tak powszechnie znanych, lecz ciekawych artystów. W tym roku tłum rozgrzeje śpiewem Mateusz Mijal o godzinie 23. Tradycyjnie o północy niebo rozświetli największy w Pieninach pokaz sztucznych ogni, po którym nastąpi jedyna w swoim rodzaju dyskoteka pod Palenicą, w otoczeniu jednych z najpiękniejszych gór w Polsce. Wstęp na imprezę ma charakter wolny.

Jednak przed lub po sylwestrze najlepiej spędzić aktywnie wolny czas na Stacji Narciarskiej Palenica, położonej na dwóch zboczach (Palenicy oraz Szafranówce). W kompleksie znajduje się czteroosobowa kolejka krzesełkowa (długość prawie 800metrów, czas wjazdu 3 minuty, przepustowość około 2200 narciarzy na godzinę), trzy wyciągi talerzykowe i wyciąg dla snowboardzistów. Trasy są sztucznie naśnieżane i przygotowane ratrakami. Można skorzystać z czterech tras (dwóch niebieskich i dwóch czerwonych), oraz rampy dla snowboardzistów lub amatorów freeskiingu. Na terenie kompleksu znajdują się stacja GOPR-u, wypożyczalnie sprzętu, punkty gastronomiczne, szkółka narciarska oraz sklepy z wyrobami lokalnymi.

Szczawnica

Szczawnica to urokliwa miejscowość położona tuż przy granicy ze Słowacją. Wspaniały klimat tworzą tu otaczające miejscowość góry oraz rzeka.

Ważniejsze atrakcje w Szczawnicy: droga pienińska, wyciąg krzesełkowy, szlaki turystyczne piesze.

Ostatnio dodane obiekty

 • Pałac PaulinumPałac Paulinum
  Powitaj Nowy rok w neorenesansowej rezydencji myśliwskiej Pałac Paulinum w Jeleniej Górze. […]
  Brak komentarzy
 • Pensjonat CK KalinaPensjonat CK Kalina****
  Sylwester i powitanie Nowego Roku w CK Kalina**** w Uzdrowisku Lądek-Zdrój w województwie dolnośląskim. […]
  Brak komentarzy
 • Dom Wczasowy u JakubaDom wczasowy U Jakuba
  Sylwester w Domu wczasowym U Jakuba w Zakopanem – ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, TV, Wi-Fi i […]
  Brak komentarzy
 • Żółty Dworek KarpaczPensjonat Żółty Dworek
  Sylwester w Pensjonacie Żółty Dworek w Karpaczu – przywitaj Nowy Rok w Pensjonacie z “duszą”. Wybierz […]
  Brak komentarzy
 • Hotel KryształHotel Kryształ **** Conference&Spa
  Niezapomniany Sylwester w Hotelu Kryształ **** Conference&Spa w Szklarskiej Porębie. Wiele atrakcji, wyśmienita kuchnia […]
  Brak komentarzy

Najnowsze komentarze

Sylwester 2020/2021 w górach – aktualne oferty | SYLWESTER-w-GORACH.pl | Kopiowanie materiałów zabronione