Oferty sylwestrowe 2020/2021 w polskich górach!

Sylwester w Zakopanem – aktualne oferty

Dom wczasowy U Jakuba

 • Cena od: 750 zł / osoba
 • 27 lub 28.12.2018r do 01 lub 02.01.2019r.

Sylwester w Domu wczasowym U Jakuba w Zakopanem – ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, TV, Wi-Fi i wyżywieniem.

czytaj dalej

Dom Wczasowy Maria

 • Cena od: 750 zł / osoba
 • 28.12.2018 do 02.01.2019

Szalona zabawa do białego rana – spędź Sylwestra w Domu Wczasowym Maria na Podhalu. Wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie i muzyka na żywo. Skorzystaj z oferty i zarezerwuj Sylwestra w górach już dziś!

czytaj dalej

Sylwester w Zakopanem – pomysły!

Chyba nie ma bardziej urokliwego miejsca do spędzenia sylwestra niż zimowa stolica Polski – Zakopane. Jak co roku odbędzie się plenerowa impreza, jednak tym razem będzie huczniej niż w ostatnich latach, gdyż TVP2 postanowiło przenieść się ze swym koncertem z Wrocławia właśnie pod Tatry.

Na miejsce koncertu wybrano Dolną Rówień Krupową, z której roztacza się piękny widok na Giewont. Noc ma uświetnić cała plejada gwiazd. Na scenie pojawią się znani i lubiani artyści polscy, tacy jak Zakopower, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk oraz Margaret. Oprócz nich wystąpią również znani i lubiani w naszym kraju Boney M. oraz Dr Alban. Imprezę poprowadzą Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka, Halina Mlynkowa oraz Staszek Karpiel-Bułecka. Przed koncertem publiczność ma zostać rozgrzana przez naukę najpopularniejszych tańców, takich jak samba, walc, rock n’roll czy regionalne tańce góralskie.

Jednak jeśli nie przepadamy za zbyt głośną muzyką czy dzikim tłumem, warto spędzić sylwestra na Krupówkach, czyli najbardziej rozpoznawalnej i reprezentatywnej ulicy w Zakopanem. Nazwa wzięła się od polany o tej samej nazwie, przez którą biegnie obecnie ta ulica. Pod koniec XIX wieku zaczęło na niej powstawać coraz więcej domów letniskowych, sklepów i budynków administracji, przez co prestiż ulicy powoli lecz nieustannie rósł. Obecnie jest to bezwzględnie najpopularniejsza ulica w Zakopanem, typowy „must see” wszystkich turystów przyjeżdżających pod Tatry. Jest to również idealne miejsce do spędzenia sylwestra.

Wzdłuż Krupówek mieści się niezliczona ilość barów, restauracji oraz karczm, w których można spędzić ostatnią noc grudnia, wyczekując nadejścia kolejnego roku. W sklepikach przy ulicy można kupić grzane wino oraz piwo i choć temperatura zazwyczaj spada grubo poniżej zera, to atmosfera jest niezwykle gorąca i tworzy niezapomniany klimat. Już jest tradycją, że mieszkańcy i turyści spontanicznie zbierają się na Krupówkach przed godziną dwunastą by wspólnie świętować Nowy Rok. Choć wstęp na Krupówki jest oczywiście całkowicie wolny, to jednak warto wcześniej dobrze zaplanować wyjazd i postarać się zarezerwować nocleg.

Ostatnio dodane obiekty

 • Pałac PaulinumPałac Paulinum
  Powitaj Nowy rok w neorenesansowej rezydencji myśliwskiej Pałac Paulinum w Jeleniej Górze. […]
  Brak komentarzy
 • Pensjonat CK KalinaPensjonat CK Kalina****
  Sylwester i powitanie Nowego Roku w CK Kalina**** w Uzdrowisku Lądek-Zdrój w województwie dolnośląskim. […]
  Brak komentarzy
 • Dom Wczasowy u JakubaDom wczasowy U Jakuba
  Sylwester w Domu wczasowym U Jakuba w Zakopanem – ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, TV, Wi-Fi i […]
  Brak komentarzy
 • Żółty Dworek KarpaczPensjonat Żółty Dworek
  Sylwester w Pensjonacie Żółty Dworek w Karpaczu – przywitaj Nowy Rok w Pensjonacie z “duszą”. Wybierz […]
  Brak komentarzy
 • Hotel KryształHotel Kryształ **** Conference&Spa
  Niezapomniany Sylwester w Hotelu Kryształ **** Conference&Spa w Szklarskiej Porębie. Wiele atrakcji, wyśmienita kuchnia […]
  Brak komentarzy

Najnowsze komentarze

Sylwester 2020/2021 w górach – aktualne oferty | SYLWESTER-w-GORACH.pl | Kopiowanie materiałów zabronione