Oferty sylwestrowe 2024/2025 w polskich górach!

Sylwester w Szczawniku – aktualne oferty

Willa Monika

 • Cena od: informacja w obiekcie zł / osoba

Spędź sylwestra w Szczawniku, w pobliżu atrakcji Muszyny oraz stoków Dwóch Dolin.

czytaj dalej

Sylwester w Szczawniku – idealna propozycja dla zakochanych oraz rodzin z dziećmi!

Jednym z najbardziej niezwykłych i klimatycznych miejsc na spędzenie Sylwestra jest bez wątpienia Szczawnik. Ta malownicza wioska znajduje się w południowo-wschodnim rejonie Beskidu Sądeckiego, w dolinie potoku Szczawnik. Nie ma tu tłumów turystów, więc jest to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój. Sylwester w Szczawniku to świetna propozycja dla zakochanych oraz rodzin z dziećmi.

Oczywiście i tutaj organizowane są bale oraz zabawy sylwestrowe. Każdy może znaleźć taką ofertę, która będzie mu najbardziej odpowiadać. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza kuligi, ogniska i klimatyczne biesiady, podczas których serwowane są dania kuchni regionalnej. Największym autem Szczawnika są jednak przepiękne widoki – z wioski widać Pustkę Wielką, Jaworzynkę, Wielką Bukową i wiele innych szczytów, które porośnięte są pięknymi lasami. W Szczawniku mieszka zaledwie 850 mieszkańców, więc wszyscy się znają i wspólnie świętują tą wyjątkową noc w roku. O północy mieszkańcy i goście wychodzą na zewnątrz, aby przywitać Nowy Rok i złożyć sobie życzenia.

Decydując się na Sylwestra w Szczawniku warto pamiętać o tym, że jest to miejscowość niewielka, więc nie trzeba obawiać się dzikich tłumów turystów. Niezaprzeczalną zaletą tego miejsca jest krystalicznie czyste powietrze i specyficzny, zdrowy mikroklimat. Piękne krajobrazy, niczym nieskażone środowisko, spokój i cisza – to idealne warunki dla osób, które na co dzień nie mogą korzystać z takich luksusów.

. Znajduje się tu wyciąg krzesełkowy, który ma połączenie z kompleksem narciarskim znajdującym się w Wierchomli Małej. Wypad na narty to idealny sposób na uczczenie Nowego Roku dla całej rodziny czy grupy przyjaciół. W miejscowości znajdują się też źródła szczawnickie, z których można czerpać kwaśne wody mineralne, nazywane szczawami. Znakomicie zaspokajają one pragnienie po sylwestrowych szaleństwach, a najpopularniejsze źródło znaleźć można w sąsiedztwie dawnej cerkwi. Warto wcześniej zarezerwować sobie nocleg na Sylwestra i spędzić ten czas w wyjątkowo urokliwym Szczawniku.

Ostatnio dodane obiekty

 • Villa Belvedere Kudowa Zdrój wnętrzeVilla Belvedere
  Sylwester 2021/2022 w Uzdrowisku Kudowa-Zdrój w województwie dolnośląskim w Villi Belvedere. Spędź Sylwestra w […]
  Brak komentarzy
 • Pałac PaulinumPałac Paulinum
  Powitaj Nowy rok w neorenesansowej rezydencji myśliwskiej Pałac Paulinum w Jeleniej Górze. […]
  Brak komentarzy
 • Pensjonat CK KalinaPensjonat CK Kalina****
  Sylwester i powitanie Nowego Roku w CK Kalina**** w Uzdrowisku Lądek-Zdrój w województwie dolnośląskim. […]
  Brak komentarzy
 • Dom Wczasowy u JakubaDom wczasowy U Jakuba
  Sylwester w Domu wczasowym U Jakuba w Zakopanem – ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, TV, Wi-Fi i […]
  Brak komentarzy
 • Żółty Dworek KarpaczPensjonat Żółty Dworek
  Sylwester w Pensjonacie Żółty Dworek w Karpaczu – przywitaj Nowy Rok w Pensjonacie z „duszą”. Wybierz […]
  Brak komentarzy