Oferty sylwestrowe 2018/2019 w polskich górach!

Słotwiny Arena

Słotwiny Arena to doskonale przygotowana baza rozrywki dla narciarzy. Trasy o różnym poziomie trudności, doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz komfortowe noclegi w Chacie na Stoku.

O stacji narciarskiej

Arena Słotwiny jest typowo rodzinną stacją narciarską. Znaleźć tutaj można bardzo urozmaiconą ofertę dla zaawansowanych narciarzy/snowboardzistów a także dla tych, którzy dopiero swoją przygodę na stoku rozpoczynają.

Stacja oferuje aż 10 tras zjazdowych, ratrakowanych i naśnieżanych, o różnym stopniu trudności. Trasy są sztucznie doświetlane. Dla najmłodszych przygotowany został specjalny wyciąg szkoleniowy Beibik z zimowym placem zabaw Kubuś-Ski. Dla miłośników mocnych wrażeń przygotowano Snowpark Arena.

Mapa tras

Słotwiny Arena - mapa tras

Lokalizacja

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój to położona w beskidzie sądeckim miejscowość turystyczna, która co roku przyciąga tysiące osób. Latem czas spędzić można na szlaku pieszym lub rowerowym, a zimą szusować na stokach licznych wyciągów narciarskich.

Ważniejsze atrakcje Krynicy: deptak, Góra Parkowa, Jaworzyna Krynicka, pijalnie wód mineralnych.

Ostatnio dodane atrakcje

  • Wąwóz Homole to bardzo malowniczy jar wycięty w wapiennych skałach przez potok Kamionka. Jest to jedna z największych atrakcji Szczawnicy.

  • Sylwester w górach aż prosi się o aktywne spędzenie czasu. Ale prócz wspinaczek, spacerów po szlakach turystycznych, spędzania czasu na świeżym, ostrym powietrzu i podziwiania […]

  • Sylwester to ten jedyny i niepowtarzalny wieczór w roku, dlaczego więc nie spędzić go w wyjątkowym miejscu? Najwyżej położone schronisko w Bieszczadach, Chatka Puchatka, daje […]

  • Zakopane w sylwestrową noc to duży wachlarz możliwości. Wiele osób wybiera spędzenie go na Krupówkach, gdzie na ulicy wiele osób świętuje nadejście Nowego Roku w […]

Znalazłeś błąd? Napisz do nas.

Zgłoś błąd lub poprawkę w opisie.

Napisz do nas

Sylwester 2017/2018 w górach – aktualne oferty | SYLWESTER-w-GORACH.pl | Kopiowanie materiałów zabronione